За що нам платять власники нерухомості?

01.

За потенційних покупців із реальними грошима: ми завжди просимо зацікавленого покупця запропонувати суму, за яку він готовий придбати об’єкт. Очевидно, що наш клієнт також розглядає інші пропозиції, тому він краще для себе розуміє цінність того, що купує. Якщо під час показу покупець зацікавився Вашим об’єктом нерухомості і запропонував ціну, яку готовий заплатити, то наш спеціаліст після показу телефонує до власника та озвучує пропозицію від потенційного покупця. Тож як агентство ми своєчасно забезпечуємо вас достовірною інформацією.

02.

За визначення діапазону ціни для об’єкта: ми чудово розуміємо, що вартість об’єкта з часом змінюється і залежить від зовнішніх обставин. Тому ми пропонуємо конкретну схему, що допоможе коректно та аргументовано сформувати ціну особливо тоді, коли власник не має чіткого уявлення про реальну собівартість нерухомості. Оптимальна ціна формується, виходячи із затребуваності та пропозиції, наявності аналогів на ринку. Однак остаточна стає зрозумілою при укладенні попереднього договору.

03.

За розуміння реальних термінів продажу: інколи бувають складні об’єкти (наприклад, будинок не введений в експлуатацію, існують юридичні перешкоди для укладення договору чи відсутній повний пакет документів), тож ми надаємо конструктивні рекомендації для пришвидшення процесу продажу і супроводжуємо власника на всіх його етапах.

04.

За опрацювання різних типів клієнтів: “холодних” (ті, хто ще не готові платити зараз, але в майбутньому мають намір придбати нерухомість), “теплих” (ті, хто мають бажання придбати щось, але ще не знають, що саме куплять), “гарячих” (ті, хто мають фінансові ресурси та чітке бачення параметрів, яким має відповідати об”єкт). Завдяки виявленню реальних потреб ми перетворюємо “теплих” клієнтів на “гарячих” і збільшуємо кількість показів вашої нерухомості.

05.

За професійну комунікацію з різними типами власників: із тими, хто ніколи не стикався з процесом продажу нерухомості, а також із більш досвідченими гравцями на ринку.