[fusion_text]Вибираючи життя у будинку за містом, а роботу в місті – Ви отримаєте численні переваги.

[/fusion_text][youtube id=”https://www.youtube.com/watch?v=qjuZvDHmN_s” width=”600″ height=”350″ autoplay=”yes” api_params=”” class=””][/youtube][fusion_text]Котеджне містечко Сонячна Поляна

Що таке заміський особняк в котеджному містечку біля Львова?

 

Ви любите ліс? Тоді котеджне містечко « Сонячна Поляна» біля Львова – це для Вас.   Всі сучасні комунікації – газ, світло, центральне водопостачання, центральна каналізація, до яких звик кожний львів’янин – тут присутні.

Поряд  ліс, що протягнувся на 6 кілометрів. Тут Ви відчуєте первозданну чистоту лісу  і  втратите відчуття міського ритму життя! З головою поринете в справжню, неповторну атмосферу відпочинку в комфортабельних умовах  власного будинку із сучасними інженерними мережами  в оточенні чарівної  природи.

 

Відпочиньте, і весь навколишній світ постане в іншому, оновленому для вас світлі.  Кольори стануть яскравішими,  легені чистішими, думки високими і  люди будуть привітними.

Погодьтеся, завжди приємно відпочити нікуди не поспішаючи в затишному будинку і в оточенні природи. Заміські будинки під Львовом дарують Вам таку можливість. Це не просте проведення часу, це накопичення сил і життєвої енергії, відновлення душевної гармонії  і  внутрішне відчуття щастя. Проживаючи в котеджному містечку ви залишаєте всі свої проблеми за шлагбаумом охорони, відчуваєте себе частиною тієї чудової атмосфери. Тут знаходиться все, чого не вистачає в звичайному повсякденному міському  житті.  Доброзичливі сусіди, можливість приймати гостей не обмежуючись стінами, спинити погляд свій на вогнищі, чи порибалити у власне задоволення – це все дає Вам приватна садиба за містом. Власний будинок і подвір’я буде облаштоване за Вашими побажаннями.  Тут можна посадити і улюблені квіти, плодові дерева, виноград чи просто засіяти зеленою травою.  А біля мангалу – завше будуть друзі, родина.

Будиночки під Львовом  достойно  оцінять закохані пари, які бажають провести час разом і забути про сторонніх.

Якщо ви хочете  жити відпочиваючи так, щоб сил вистачило надовго – ми однозначно Ваш вибір!

 

Котеджне містечко Сонячна Поляна знаходиться 6 км від кільцевої дороги Львова і 400 м від траси Львів-Київ під самим лісом.  До Оперного театру , історичного центру  Львова –   20 км. Котеджне містечко під охороною.

 

Все більше сімей віддають перевагу будинку за містом впротивагу тісним і задушливим апартаментам в центрі міста. Зростає попит на  екологічно чистий оазис  тиші і спокою в оточенні  природи. Купити будинок під Львовом набагато краще, ніж тулиться в перенаселеному машинами, галасливому Львові. Крім того – це вигідне капіталовкладення, адже купуючи земельну ділянку, ви стаєте власником землі під Львовом, в престижному місці – котеджному містечку, що в наш час вважається дуже вигідним  капіталовкладенням. Купити котедж в наш час не проблема, оскільки існує досить багато пропозицій щодо продажу котеджних будинків за різними цінами.

На сьогоднішній день котеджне  містечко сама розумна альтернатива гучному і запиленому місту .

 

Котеджне містечко Сонячна Поляна розташована на 10 гектарах  землі . З південної сторони  оточена лісом, а з південної і східної – річкою . Є можливість зробити власне водоймище. Розмір земельних ділянок 8 – 10 сотих. По котеджному  містечку  прокладені дороги до кожної ділянки і підведені всі комунікації. Забудова ведеться за індивідуальними проектами . Власна служба охорони . Наявні обов’язкові елементи інфраструктури котеджного містечка: інтернет, газ, електрика, вода, вивезення відходів.  Наші фахівці готові відповісти на будь-які ваші запитання .

 

Додаткова інформація – офіс Будівельної компанії Трембіта

м.Львів . вул. Липинського 54 (будиночок перед БТІ)

+38- 032-253-77-07 , +38- 097-082-32-12  Анатолій Іванович

+38-067-179-69-91  +38- 063-369-48-81 Лариса Федорівна[/fusion_text]