Будинки в котеджному містечку «Гетьманське» біля Львова

Будівельна компанія «Трембіта» побудувала сучасні будинки біля Львова в котеджному  містечку «Гетьманське» в с. Ременів Кам’янка-Бузького району Львівської області. При будівництві використовувались сучасні технології та оригінальні інженерні рішення з використанням екологічно чистих, енергозберігаючих матеріалів. Будинки біля Львова мають сучасне і функціональне планування, реалізоване відповідно до потреб, вимог і побажань замовника. Котеджне містечко «Гетьманське» розташоване на відстані 14 км від Львова в екологічно чистому районі, поряд з лісом та річкою. До котеджного містечка прокладено дороги, є огорожа по периметру та постійна охорона. Близькість до Львова, гарна мальовнича місцевість, чисте повітря, зроблять проживання максимально комфортним та зручним.

Будівельна компанія «Трембіта» розробила 20 базових проектів будинків. Коригування проекту проводиться відповідно до потреб, вимог і побажань замовника. Підготовка документації на будинок та земельну ділянку входить в вартість будівництва. Ціна фіксується на момент укладення договору і не підлягає зміні до здачі готового будинку замовнику.

Система оплати послуг по будівництву є гнучкою для замовника і обумовлюється в кожному окремому випадку. Є можливість проведення поетапної оплати, після виконання кожного етапу будівельних робіт і до прийняття готового будинку замовником.