Будівельна компанія «Трембіта» заснована в 1991 році. Колектив компанії обрав основний напрямок своєї діяльності – це житлове будівництво. Починаючи з 2007 року компанія спеціалізується виключно на будівництві будинків в котеджних містечках біля Львова. Група досвідчених інженерів-будівельників принесла нові ідеї розвитку та росту. Створивши дружній і фаховий колектив, компанія охопила весь спектр будівельної діяльності. В короткий термін ми завоювали репутацію компанії, яка якісно і в стислі терміни виконує всі види будівельних робіт. Працівники компанії орієнтуються на постійне ознайомлення з найсучаснішими будівельними технологіями та інтенсивно впроваджують їх у виробничий процес.

Багаторічний досвід зведення житлових будинків дозволив фірмі сформувати кілька типів житла, що дозволяють задовольнити потреби різних верств населення. Кожен замовник будівельної компанії «Трембіта» може сам приймати участь у плануванні свого будинку, а зробити будинок затишним відповідно до вимог і побажань замовника допоможуть наші професійні проектанти та будівельники.

Наша будівельна компанія, долаючи обставини світової економічної кризи, будує будинки біля Львова в котеджних містечках в селі Ременів, Вислобоки, Старий Яричів та Запитів Кам’янка-Бузького району Львівської області — «Запитів», «Гетьманське», «Сонячна поляна», «Княже». Ми побудували і здали в експлуатацію великий і потужний м’ясопереробний комплекс, а також храм УГКЦ в с. Ременів Кам’янка — Бузького району Львівської області. Здобутий позитивний імідж та репутація будівельної компанії «Трембіта», дозволяють успішно працювати у всіх напрямках будівельної діяльності. Компанією було збудовано та успішно здано в експлуатацію 235 будинків (близько 38 тис. кв. м житлової площі) та 120 зблокованих житлових будинків, що мають свій власний вхід з вулиці (близько 13 тис. кв. м житлової площі). На сьогоднішній день сформовано команду професійних будівельників, є в наявності парк будівельної спецтехніки, впроваджено систему контролю якості та собівартості будівельних робіт. Таке комплексне рішення та мінімальні ризики, при максимальному задоволенні потреб і вимог, стимулюють замовників звертатися до нас.

Побудувати власний будинок біля Львова без труднощів — це реально разом з будівельною компанією «Трембіта».