Ексклюзивний договір – це:

Ексклюзивність прав, делегованих власником агентству нерухомості.
Ексклюзивність абонентом ріелтором Клієнту.
Довіривши агентству нерухомості «Золотий ключ» всі права на продаж власності, Клієнту надається:

1. Захист продавця від криміналу і непрофесіоналізму.
2. Захист економічних і правових інтересів продавця.
3. Реальна оцінка об’єкту нерухомості і краща орієнтація на ринку.
4. Економія часу та зменшення непотрібних контактів.
5. Ефективна схема реклами.
6. Можливість продати нерухомість за максимальною ціною.
7. Можливість працювати з професійним ріелтором.

 

1. Захист продавця від криміналу і непрофесіоналізму.

Новачок на ринку нерухомості цілком може стати жертвою шахраїв. Даючи інформацію в декілька агентств нерухомості, замість зустрічі з покупцями Ви ризикуєте зіткнутися з людьми, які спробують оволодіти вашою нерухомістю злочинним шляхом. При цьому Вам навряд чи вдасться з’ясувати, звідки стався витік інформації. Тільки якщо Ви укладаєте ексклюзивний договір і здаєте документи на зберігання, компанія повністю відповідає за Вашу безпеку. Як тільки шахраї дізнаються, що по вашому об’єкту укладений ексклюзивний договір і документи зберігаються в компанії, вони не стануть проявляти інтерес до Вас і Вашої нерухомості.

 

2. Захист економічних і правових інтересів продавця.

Чи погодитеся Ви на проведення хірургічної операції людиною без диплома лікаря? І якщо операція необхідна, то робити її повинен першокласний хірург. При операціях з нерухомістю досвід і знання ріелтера важливі не менше, ніж кваліфікація хірурга. Оформивши відношення ексклюзивним договором, клієнт нашого агентства нерухомості отримує всі необхідні консультації з юридичних, маркетингових та податкових питань. Напрацьовані технології, досвід і високопрофесійна підготовка співробітників компанії гарантують надійний захист фінансових і правових інтересів продавця. Проходження угоди строго відстежується на всіх етапах. Укладаючи ексклюзивний договір, Ви отримуєте впевненість в тому, що Ваші фінансові і правові інтереси захистить агентство нерухомості «Золотий ключ».

 

3. Реальна оцінка об’єкту нерухомості і краща орієнтація на ринку.

Неможливо назвати точну вартість об’єкту нерухомості, почувши його опис по телефону. Оцінювачі агентсва нерухомості «Золотий ключ» вивчають аналогічну нерухомість у Вашому районі, виявляючи, ніж інші об’єкти краще, які мають недоліки, аналізують очікування ринку, попит і пропозиція, ціни реальних продажів, а не ціни пропозиції, зазначені в друкованих каталогах. Такий докладний маркетинг дозволяє реально оцінювати об’єкт нерухомості і показати покупцеві всі його достоїнства в порівнянні з аналогічними. А великий обсяг роботи пов’язаний з витратами сил і часу ріелтера. Укладаючи ексклюзивний договір з агентством нерухомості «Золотий ключ», Ви отримуєте можливість вигідно продати свою нерухомість в найкоротші терміни.

 

4. Економія часу та зменшення непотрібних контактів.

Скільки годин, що складаються в дні, тижні, місяці, буде потрібно людині, що продає нерухомість, на телефонні розмови і зустрічі з потенційними покупцями? Багато! І немає ніякої гарантії, що всі витрати часу і сил не виявляться марними. А оскільки час – це гроші, резонно його економити, доручивши все пов’язані з пошуком покупця агентству нерухомості «Золотий ключ». Фахівці нашого агентства нерухомості, діючи за напрацьованими технологіями, впораються з ними швидше і успішніше.

 

5. Ефективна схема реклами.

У яких виданнях дати рекламу про продаж нерухомості? Чи варто розвішувати оголошення на під’їздах і зупинках або найкраще вдатися до можливостей Інтернету? І які фінансові витрати на рекламу забезпечать її віддачу? Всі ці питання не стоять перед продавцем, які уклали ексклюзивний договір з агентством нерухомості «Золотий ключ». Агентство запускає ексклюзивну рекламу по своїх численних, безвідмовно чинним інформаційним каналам (методами вручення чарівних карток, організації «Дня відкритих дверей», об’єктної розклеювання, оголошень в Інтернеті, особистих контактів, цільової розсилки і т.д.). Повнота і широта реклами продаваного об’єкта забезпечують її ефективність і, в кінцевому рахунку, успіх всієї операції. Такі часові та фінансові витрати на рекламу можливі тільки якщо компанія впевнена, що Ви співпрацюєте тільки з нею. Укладаючи ексклюзивний договір з агентством нерухомості «Золотий ключ», Ви отримуєте максимально ефективну рекламу.

 

6. Можливість продати нерухомість за максимальною ціною.

Покупець знає, що історія ексклюзивних об’єктів нерухомості, що продаються через надійні фірми, ретельно перевірена, і тому готовий платити за них більше. Підготовлених, “чистих” об’єктів нерухомості на ринку не так багато. Укладіть ексклюзивний договір – і агентство нерухомості «Золотий ключ» витратить гроші і час на перевірку об’єкту, на його підготовку до продажу, а покупець буде готовий заплатити за гарантії свого спокою навіть вище за ринкову вартість.

 

7. Можливість працювати з професійним ріелтором.

Доцільність, ефективність, вигода і визнання клієнтами ексклюзивного обслуговування підтверджуються практикою. Сьогодні на ринку нерухомості більшість угод здійснюється за ексклюзивними договорами. І це самий красномовний аргумент на користь ексклюзивного обслуговування при продажу нерухомості!